Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu

Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu

₺156.21 ₺123.42
Stokta var
t1255

Etiketler: Ucuz Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu, Yüksek Kalite Ses Tanıma Modülü Ile Mikrofon Dupont Konuşma Tanıma Ses kontrol panosu Için Arduino Uyumlu, Çin Ses Tanıma/Kontrol Modülleri Tedarikçiler.

 • Marka Adı: Olive Leaf
  Model Numarası: Voice Recognition Module
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 6cm x 5cm x 4cm (2.36in x 1.97in x 1.57in)


  Için uygun en kılıfları içeren ses kontrolü.
  Aldığında yapılandırma komutları veya seri port arabirimi ile yanıt verir. Bu modül ile, biz ses tarafından arabalar veya diğer elektrikli cihazları kontrol edebilirsiniz.
  Bu mağaza 15 adet ses talimat.
  Bu 15 adet ayrılır 3 grupları, bir grup 5 ile. Ilk biz sesini kaydetmek gerekir talimatları grup grup tarafından.
  Bundan sonra, biz gerekir ithalat bir grup tarafından seri komut önce bu grup içinde 5 ses talimatları tanımak olabilir.
  Eğer biz diğer gruplar talimatları uygulamak gerekir, biz gerekir ithalat grup ilk. Bu modül hoparlör bağımsız. Arkadaşınız konuşuyor sesli talimat yerine size, bu talimat tespit olmayabilir.
  Gerilim: 4.5-5.5 V
  Akım: az 40mA
  Dijital Arayüz: 5 V TTL seviyesi UART arayüzü

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler