2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC-FC Hibrid Optik Adaptörü 2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC-FC Hibrid Optik Adaptörü 2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC-FC Hibrid Optik Adaptörü 2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC-FC Hibrid Optik Adaptörü 2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC-FC Hibrid Optik Adaptörü

2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC-FC Hibrid Optik Adaptörü

₺105.96
Stokta var
t1266

Etiketler: Ucuz 2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC FC Hibrid Optik Adaptörü, Yüksek Kalite 2 PCS SC Erkek FC Kadın Fiber Optik Adaptör SC-FC Hibrid Optik Adaptörü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Marka Adı: Eloik
    Lif Tipi: Tek Modlu
    Ürün Uzunluğu: 1m
    Bağlayıcı Tipi: SC/APC
    Model Numarası: SC-Male-FC-Female
    boyut: 10x10x10
    Uyumlu: QSFPTEK,TP-link
    Model Number: SC-Male-FC-Female
    Birim Tipi: parça
    Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)


    Bu FC (Kadın) SC (Erkek) tipi fiber optik hibrid adaptörü düzenlenmiş bir tipi fiber-gömülü adaptörü bağlayıcı hangi çalışmasını tabi ekleme ve kaplin arasındaki fiber optik.
    Özelliği:
    Yeniden kadar 1000 kez
    Yüksek hassasiyet ve iyi uyumluluk
    Yüksek güvenilirlik ve istikrar
    Şartname:
    1. Hybrid adaptörü tipi: FC (Kadın) SC (Erkek)
    2. Fiber tyle: SM 9/125 Fiber.
    3. ekleme Kaybı (db): az 0.50
    4. tekrarlanabilirlik (db): daha büyük 0.38
    5. değiştirilebilirliğin (db): az 0.20
    6. kollu Soket Malzeme: Zirkonyum dioksit seramik
    7. çalışma sıcaklığı:-+ 75C için 25C.
    8. Storage sıcaklık: + 75C için 25C.
    Parametre
    Ünitesi
    SC erkek FC kadın
    SM
    PC/UPC/APC
    Ekleme Kaybı (Tipik)
    DB
    ≤0. 2
    Geri dönüş Kaybı
    DB
    ≥60
    Exchangeability
    DB
    ≤0. 2
    Tekrarlanabilirlik

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler