Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5 Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5 Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5 Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5 Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5

Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5

₺93.86 ₺78.86
Stokta var
t3488

Etiketler: Ucuz Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5, Yüksek Kalite Ayarlanabilir çocuk spor açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu H5, Çin basketbol Tedarikçiler.

 • Panya Boyutu: kids size
  Ev / Deplasman: ev
  Model Numarası: Children' Basketball Hoop
  Temel Boyutu: kids size
  Basketbol Takımı: CBA Basketbol Takımı
  Rim Malzeme: Çelik
  tip: Durmak
  baz Materyal: xx
  Panya Malzeme: Plastic
  türev Serisi: xx
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 14cm x 11cm x 10cm (5.51in x 4.33in x 3.94in)


  Çocuk basketbol destek spor ayarlanabilir açık kapalı basketbol Hoop spor tren oyuncak seti standı topu Net kurulu
  Maksimum uzunluğu: 1100mm
  Her tüp ength: 230mm Küre çapı: 110mm Özellikleri: -Kolay kurulum: 4 montajı kolay bağlantı direkleri. -Ile bir katı sepet sınır renk, ve 'well çizmek için size bir çocuğun dikkat ve onların fiziksel yetenekleri. -Yardımcı olmak için uygun çocuk geliştirmek için vücut koordinasyon ve denge yeteneği. -Ben ebeveynler ve çocuklar hem eğlenceli katılmak, ve 'also iyi ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişki artırmak için.
  '

 • Değerlendirmeler (1)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler