LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital, LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital, LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital, LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital, LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital, LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital,

LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital,

₺66.14 ₺58.22
Stokta var
t3519

Etiketler: Ucuz LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital, , Yüksek Kalite LCD yazma tableti Pad: 8.5in Elektronik Çizim ve yazı tahtası Çocuklar ve Yetişkinler Için, Taşınabilir ve Manyetik Yazar, Dijital, , Çin EBook Okuyucu Tedarikçiler.

 • renk: Black
  işletim Sistemi: Hiçbiri
  Marka Adı: SODIAL
  ekran Rengi: Siyah Yaz
  bellek Kapasitesi: 8MB
  ekran Türü: E-mürekkep elektronik mürekkep ekranı
  Arka ışık: Hayır
  çözünürlük oranı: 128*128
  WIFI: Hayır
  bluetooth: Hayır
  Comic: Hayır
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 2cm (7.87in x 5.91in x 0.79in)


  EĞLENCELI ve KULLANıMı BASIT: Çocuklar afterwords karışıklık olmadan tüm eğlenceli var! Bizim LCD yazma tableti Ped sağlar uygun bir, çevre dostu ve basit kullanarak alternatif kalem ve kağıt çocuklar için bir beraberlik yazmak için. Sadece kullanarak bu doodle kurulu çocuk ve yetişkinler çizmek ve bir şey yazmak basarak ve yeniden kullanılabilir bir tek düğme.
  YÜKSEK KALITELI PARLAK LCD: elektronik mesaj kurulu en yüksek kaliteli malzemeler ile yapılır sağlamak için uzun ömürlü kullanım. Biz kullanımı bir süper parlak 8.5 inç LCD yapar daha kolay çizmek için, okuma ve yazma.
  Sayesinde büyük boyutu, sizin olacak yazmak için yeterli alan ve beraberlik daha var. Büyük için yazma, çizim, karalamalar, hatırlatan, taslak, ofis hatırlatıcı panosu ve bir iletişim aracı olarak.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler