Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları

Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları

₺47.91 ₺43.61
Stokta var
t6931

Etiketler: Ucuz Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları, Yüksek Kalite Bobing 45 pcs Karışık Yumuşak Solucan Balıkçılık Cazibesi Çok İşlevli Renkli Yem balık oltası Crankbaits Yapay Yem Balıkçılık Aksesuarları, Çin Balıkçılık Lures Tedarikçiler.

 • Marka Adı: Bobing
  pozisyon: Okyanus Tekne Balık,Ocean Beach Balıkçılık,göl,nehir,rezervuar Gölet,dere
  kategori: yem
  tip: yapay Bait
  Model Numarası: 45pcs
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 2cm (7.87in x 5.91in x 0.79in)


  Özellikler: Marka Bobing Malzeme Yumuşak Kauçuk Kanca Krank kanca Renk Mixcolor Miktar 45 pcs
  Özellikleri:
  1. yüksek kaliteli metal ve yumuşak plastik, sıkılığını ve belirli tokluk ile kolayca kırık olamaz, güçlü balıkçılık alıcı baştan yapar.
  2. 45 Pcs Balıkçılık Lures Mücadele Kutusu Kiti: Dahil Olmak Üzere 5 adet kanca, 10 pcs plastik solucanlar, 10 pcs yumuşak balık yemler, 10 pcs yumuşak solucan, 10 pcs yumuşak karides tuzakları.
  3. The donatılmış çelik balıkçılık kanca dayanıklı ve güçlü, balık yakalamak hızlı ve sıkıca.
  4. her türlü için mükemmel waters: çeşitli lures set üst su balıkçılık için uygun olduğunu, orta su, tatlı su ve deniz suyu.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler